A e keni parë gruan e Medës me jelek të arit? (FOTO)


Këngëtari Meda viteve të fundit është kthyer në një nga emrat që po përmendet shumë, si për anën profesionale dhe për atë private.

Lëvizjet e tij në privatësi kanë përbërë lajm thuajse çdoherë, me focus te bashkëshortja e tij Lulja, shkruan Indeksonline.

Këngëtari sonte ka hedhur një fotografi në Instagram, ku shihet se pozoi pranë gruas së tij, e cila është veshur me veshje tradicionale të dasmave, saktësisht me atë që njihet si “jelek i arit”.

Çifti dukeshin mjaft mirë njëri pranë tjetrit, por, padyshim, vëmendja shkon gjithmonë të Lulja./Indeksonline