A po e njihni këtë këngëtare? Sa shumë ka ndryshuar tani duket shumë më e re!


E bukur, e ëmbël e thjeshtë e jo mendjemadhe, janë këto ndër të paktat fjalë që mund ta përmbledhin këngëtaren e dashur Remzie Osmanin.

Këngëtarja e njohur është nga ata zëra që nuk bajatizohet kurrë, sa herë e dëgjon të hynë më shumë në zemër, shkruan “Kosovarja”.

Për këtë arsye ka shumë fansa që e pëlqejnë qysh nga paraqitja e parë.

Ani pse kanë kaluar vite që atëherë këngëtarja vazhdon të jetë po aq e bukur dhe pa asnjë rrudhë në fytyrë.

Ngjashëm duket edhe bashkëshorti i saj Halili.
E me siguri që receti i kësaj lëkure rinore qëndron në lumturinë e harmoninë që kanë çifti mes vete tash e sa kohë, madje edhe të bërë gjyshër.

Provojeni edhe ju receten e njëjtë, rezultatet po shihen./Kosovarja