20 vjeçari v’des në vendin e punës, i shpërtheu goma e kamionit

Një 20-vjeçar me iniciale R.T. punonjës në një gomisteri në Durrës ka ndërruar j etë në një aksident në punë.

Policia njofton se ai ka qenë duke rregulluar një gomë kamioni e cila ka sh përthyer. Si pasojë e p lagëve të marra punonjësi 20-vjeçar ka ndërruar jetë.

Tashmë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./abcnews