Dashuri si nëpër filma: Keith e kap “hopa“ deputeten Kosovare (PAMJE)

Keith nuk përmbahet, e kap ‘hopa’ deputeten kosovare. Keith dhe Adriana Matoshi përkundër largësisë po arrijnë në çdo moment të jenë së bashku. Përmes një publikimi në Instastory, Keith u shpreh falënderues që falë rrjeteve sociale përkundër largësisë po arrin të çmallet me të dashurën e tij, shkruan Indeksonline.

Duke ndarë momente nga më të bukurat, ishte mikja Arjola ajo e cila kishte gjetur një video nga arkiva në të cilin shihen çifti mjaftë të lumtur.

‘Shikoni çfarë gjeta, Adriana e Keith, ju dua’ shkroi aktorja krahas publikimit në të cilin Keith shihet duke e mbajtur ‘hopa’ deputeten kosovare.