E dhímbshme: V’des 13 vjeçari nga Gjakova (Video)

Dje ka ndërruar jetë 13 vjeçari nga Gjakova që u mbyt aksidentalisht në një nga Pishinat e Komunes së Gjakovës, shkruan Republika Online.

Babai i tij thotë se është njoftuar nga kushërinjet e tij thotë se djali i tij nuk kishte problem shëndetsore, babai i 13 vjeçarit thotë se shkuan në spital për të parë djalin dhe Mjeku aty që nuk i kishte lejuat të shohin pa lejen e policisë, pas kontaktimit me policinë ata më thanë qe djali e kanë dergu për Prishtinë.

Për më shumë ndiqeni videon: