Kjo maturante bukuroshe na qenka qika e Fjolla Morinës

Vajza e Fjolla Morinës po shkon hapave të nënës për paraqitjen fizike.

Ajo në shumë momente duket perfekte, pasi që ka një stil të dalluar.

E, duke i kushtuar rëndësi të madhe mramjes së maturës, vajza e saj shkëlqeu në këtë ditë të dalluar.

Me fustanin e bukur, grimin dhe rregullimin perfekt të flokëve ajo duket femër për mrekulli.

Fjolla, me publikimin e fotove që ka bërë ka shkruar fjalët më të mira për vajzën bukuroshe.

Për më shumë, shikojeni se sa e veçantë duket vajza e Fjollës./kosovarja