Lulja e Medës vishet me dimi e dallamë, ia bëri vjehrrës zemrën “mal“ me këtë pamje


Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive mé póshté ndíqní fótón e Lules.

Në fotot e fundit ajo është shfaqur me veshje tradicionale dhe po duket tejet bukur. Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës./ORAinfo