“Me loqken tem”, Ka një foto qetu për qefi

Çifti i njohur kanë ndarë një imazh së bashku.

Anita dhe Ramush Haradinaj, kanë pozuar pranë njëri-tjetrit.

Ishte bashkëshortja e ish-kryeministrit e cila ka postuar foton në storien e saj në Instagram derisa i ka shkruar edhe një dedikim.

“Me loqken tem”, shkroi Anita Haradinaj teksa i ka bërë edhe tag.

Ndërkohë, çifti i njohur janë një nga më të komentuarit në media rozë./Lajmi