Ndoshta e keni harruar, por Rovena Stefa qenka bërë si të ishte 20 vjeçe! (FOTO)

Këngëtarja e hitit “Dasma” dhe shumë këngëve të tjera mjaftë të dëgjuara nga publiku, është ende prezente në muzikë.

Ka kohë që nuk ka sjell diçka të re, ama Rovena ka publikun e saj që ndjek në çdo hap, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja nga Shqipëria, këtë verë është mjaftë aktive në mbrëmje të ndryshme muzikore ku e ndez atmosferen në maksimum.

Ajo, gjithashtu në fotot e fundit po rrezaton sharm e elegancë, si në të 20-tat e saj, shkruan. /Kosovarja