Një selfie para ngjarjes, Fotoja e fundit e vajzave që u aksídentuan sot në Prishtinë (Video)


Sonte në Prishtinë, në rrugën “Luan Haradinaj”, ka ndodhur një vet aksídent, ku të lën duara mbetën tri vajza.

Indeksonline ka arritur të siguroj një fotografi të tri vajzave që e kishin publikuar në Instagram, pak minuta para aksídentit.

Vajzat pas aksídentit u dërguan për tret man mjekësor në QKUK dhe janë jashtë rrezíkut për jetë.