Nuk besoj në martesë dhe moshë! (Video)


Agnesa Vuthaj ka treguar se cili është statusi i saj aktual.Agnesa Vuthaj ishte mysafire në emisionin “Mirage”, ku zbuloi më të rejat rreth saj.Këngëtarja ka folur për jetën e saj dhe atë profesionale, ku tregoi edhe se me çka është duke u marrë aktualisht /Pamje mePosht

Ajo nuk i shpëtoi pyetjes se a është në një lidhje dashurie, meqë rast dha përgjigje interesante.Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të mësuar përgjigjen e Agnesës.