Vajza 2-vjeçare bllokohet në hekurat e dritares, shikoni si fqinji e shpëton

Një vajzë dy-vjeçare u bllokua në hekurat e dritareve në katin e 6-të të një ndërtese në Kinë.

Një fqinj e vuri re dhe e mbajti atë për 10 minuta, duke qëndruar poshtë dritares.

VIDEO