“Albin, mos bëj filma me KFOR-in e me Amerikën“ mos e rrëzo veten!

Analisti dhe njohësi i çështjeve politike, Arben Ahmeti ka hedhur akuza ndaj kryeministrit Kurti lidhur me qasjen e këtij të fundit me dialogun.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Ahmeti ka thënë se Kurti duhet të përballet me dialogun e jo të bëjë filma.

Më poshtë edhe postimi i plotë.