Azem Vllasi: Ja kush e v rau Jusuf Gërvallen, Ky është personi që shtiu në të!

Avokati dhe jurisiti i njohur, Azem Vllasi, ka folur në emisionin ‘Kojshia Show’ për shumë detaje dhe informacione interesante.

Ai në ketë emision foli edhe për vr.asjen e Jusuf Gervalles.

Shiko minutën e 35 për ta kuptuar./InfoKosova