Bashkohen vajzat, zbulohet bashkëpunimi i veçantë i Nora Istrefit

Nora Istrefi po vjen në një bashkëpunim të radhës, këtë herë me repere.

Nora Istrefi nuk ka ndërmend të ndalet me bashkëpunimet. Dhe me ardhjen e verës, këngëtarja po kujdeset të sjellë një tjetër hit.
“Prive” ka zbuluar se Nora do të jetë krahë reperes Melinda Ademi këtë herë. Vajzat po përgatiten për ta publikuar projektin e përbashkët sa më shpejtë.

E me siguri, si fansat e Norës, ashtu dhe të Melindës po e presin me padurim këngën.

Nuk ka kaluar shumë kohë nga “Ana”, bashkëpunimi i Norës me Gjikon, i cili u kthye menjëherë në të preferuarin e shumicës. Ndërsa, reperja e ka publikuar projektin e fundit vetëm 4 javë më parë, të titulluar “24 bars”.

28,464 thoughts on “Bashkohen vajzat, zbulohet bashkëpunimi i veçantë i Nora Istrefit”

 1. I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

 2. I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

 3. I am a student of BAK College. The recent paper competition gave me a lot of headaches, and I checked a lot of information. Finally, after reading your article, it suddenly dawned on me that I can still have such an idea. grateful. But I still have some questions, hope you can help me.

 4. I don’t even know how I got here, but I think this article is great. You did very well. I will definitely dig it and recommend it to my friends individually. I am sure they will benefit from this site.

 5. Woah! I’m really loving the template/theme
  of this site. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s tough to get that “perfect balance” between user friendliness and appearance.

  I must say you have done a great job with this. In addition, the blog loads very fast for me on Internet explorer.

  Superb Blog!

 6. Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter updates.
  I’ve been looking for a plug-in like this for quite some time
  and was hoping maybe you would have some experience with something like this.
  Please let me know if you run into anything. I truly enjoy reading your blog and I look forward to your
  new updates.