Çifti ia vjedh Prishtinasit karrocën para banesës, e vendosin fëmijën dhe ikin (PAMJE)

Dje pas orës 15:00 në lagjen “Dardania” në Prishtinë d yshohet se një çift derisa ishte bashkë me një fëmijë kanë v jedhur një karrocë, shkruan Sinjali.

Kështu ka bërë të ditur për Sinjalin pronari i karrocës dhe ka dërguar pamje ku shihet derisa çifti k ryen v jedhjen.

Sinjalizuesi ka theksuar se vlera e karrocës arrin në 600 euro.

Në pamjet e dërguara nga sinjalizuesi shihet derisa burri dhe gruaja dalin nga dy hyrjet e banesës dhe vendosin fëmijën e tyre në karrocë.

Sinjalizuesi thotë që e ka d enoncuar rastin në polici.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet: