Dardan Molliqaj: ”Albin Kurti nuk ka guxim mu ballafaqu sy me sy me mua”


Dardan Molliqaj ka folur edhe për relacionet personale me Albin Kurtin pas largimit të tij nga Vetëvendosja.

Ai u shpreh se sa herë që është takuar në Kuvend me Albinin, ky i fundit “e shmangte dhe e nxjerrte telefonin e bëhej kinse po bën diçka aty”, përcjell Periskopi.

Më tej, ai deklaroi se Kurti kishte kaluar limitet me ato që i kishte thënë për të.

“Ai është shmangë dhe nuk e ka pasë as kurajon me u ballafaqy me sy me mua,” – foli më tej ai.