Duda Balje përkrah Luana Vjollcës, duken si “binjake” (FOTO)


Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balaj përveç një femër e suksesshme njihet edhe për paraqitjen e saj elegante dhe vjen gjithmonë e kuruar.

Duda është mjaft e komentuar në mediat rozë dhe secilën imazh që publikon ajo arrin të tërheqë vëmendje.

Njëjtë ka ndodhur edhe këtë herë , kur ajo ka ndarë një fotografi përkrah moderatores së njohur shqiptare, Luana Vjollca.

Prezantuesja dukej më ndryshe pasi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve nga bionde duke u bërë zeshkane.

Të dyja ato dukesh për mrekulli, teksa shkëlqenin krah njëra-tjetrës./Indeksonline/