Grimeri i njohur Kosovar e ka ‘transformuar’ Duda Baljen, nuk do ta njihni me këtë pamje (FOTO)


Duda Balje është ndër deputetet më atraktive në Kuvendin tonë.Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme, shkruan ORAinfo.

Atifetja shfaqet sërish me pamje të re, po duket një zonjë e vërtetëDuda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo është rregulluar nga grimeri i njohur kosovar, Arbëri dhe po duket tejet bukur./ORAinfo