Gruaja e Naim Abazit: Jam femra më e bukur, më e kompletuar dhe më inteligjente në Kosovë!


Këngëtarja shqiptare, Mihrije Braha, nuk është treguar fare modeste së fundmi.

Në paraqitjen e saj më të fundit televizive, këngëtarja ka deklaruar se ajo ka pasur në plan të bëhet mjeke ose pedagoge nëse nuk do të ishte këngëtarja.

Mihrije Braha prej kohësh është e përfshirë jo vetëm në muzikë, por edhe në biznes.

Në Instagram ajo vazhdimisht vazhdon të postojë foto ku duket bukur.

“Jam femra më e bukur, më e kompletuar dhe më inteligjente në Kosovë”, ka thënë ajo.

Ndërkaq, së shpejti priten edhe projekte të reja muzikore prej saj.