Harrojeni Violetën, njihuni me vajzën e saj simpatike! (FOTO)


Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, shkruan ORAinfo. Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale mé póshté mund ta shíhní fótót nga vajza Violetes.

Por, një bukuroshe e vërtetë është edhe vajza e saj, me të cilën keni mundësi të njoftoheni sonte ku edhe kemi përgaditur fotografi nga vajza e saj.