I thanë je shëndoshur shumë/ Tea nxjerr pamjet dhe ua mbyll gojën të gjithëve: Shikoni…

Tea Trifoni është ndër ish-konkurrentet më të komentuara nga media rozë gjatë dhe pas daljes nga programi më i komentuar i vitit “PërPuthen”. Vetëm pak ditë na ndajnë nga sezoni i ri i programit “PërPuthen” ku fansat presin të njihen me konkurrentet e rinj, po ato nuk e kanë humbur ende interesin për ish konkurentët e sezoneve të kaluara.

Tea Trifoni i bëri një reklamë të madhe një nga klíníkave më të suksesshme në qytetin e Tiranës, ku aplikoi balonin gàstrit dhe bëri një rénie dràstike në peshë.

Por mesa duket Tea përdor Photoshop shumë gjatë postimeve në rrjete sociale, pasi kjo e fundit është fotografuar nga ndjékës të saj nëpër vende të ndryshme dhe dukej mjàft e kolme.

Në një bashkëbisedim të hapur me ndjékësit e saj, Tean e kritikojnë për shtím në peshë, pasi duket sikur ish-konkurrentja në fjalë ka filluar ta rrisë peshën e saj pas héqjes së balonit nga stomaku.

Diçka e tillë për Tean nuk është aspàk e pëlqyeshme dhe për ti vënë pikat mbi “i” kjo e fundit poston një video LIVE e veshur me streqe dhe bluzë ngjeshur pas trupit, si për ti treguar fansave të saj “kilogramët e tepërt” që ndjékësit mendojnë se Tea ka.