Ibrahim Tatlises ia pIas vajit në emision, kjo ishte arsya e përlotjes së këngëtarit ! (VIDEO)


Pas pauzës 9 vjeçare, Ibrahim Tatlises ka vazhduar me episodin e dytë të “IBO Show”. Në episodin që u transmetua mbrëmë, dueti i Ibrahim Tatlises dhe Hulya Avşar bëri bujë në mediat turke.Dueti i këngës “Mavi Mavi”, të cilën Ibrahim Tatlises këndoi me Hulya Avşar magjepsi publikun. Nuk kaloi pa u vënë re që edhe sytë e Tatlises u mbushën me l ot gjatë duetit, shkruan Gazeta Express.

Artisti, i cili u kthye në ekrane pas një pauze të gjatë, vuri dorën në fytyrë dhe mbuloi l otët.

Përveç kësaj, dyshja u shfaqën së bashku në ekran pas një pauze të gjatë.