Ish-Agjenti i SHIK-ut zbulon se Specialja do ta ftojë një figurë të madhe të UÇK-së, Ja për kë bëhet fjalë

Ish-eprori i lartë i UÇK-së, dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari ka paralaj mëruar a rrestime të reja të Gjykatës Speciale.

Miftari përmes një postimi në Facebook, thotë se së shpejti në Hagë do iu bashkohet edhe një përforcim i ri.

Ai ka postuar një fotografi ku shihet Hashim Thaçi, Kadri Veseli tashmë të a rrestuar, së bashku me Azem Sylën dhe Xhavit Halitin.

Sipas aludimit të Miftari i arres tuari i radhës mund të jetë Azem Syla.