Ish-e fejuara e djalit të Danit është bërë si ‘loҫkë’ e vërtetë sot (FOTO)


Dafina tashmë është përsonazh shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si e fejuara e djalit të Danit, shkruan ORAinfo.

Njomza e rregullon vetën dhe vesh fustanin më të bukur, po shkëlqen me pamjen e fundit

Por, pak kohë më parë ata i dhanë fund fejesës së tyre.

E në foton e fundit ajo po duket më bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/