Kadrija ‘çmend’ ndjekësit e saj, shikojeni çfarë foto publikoi ajo! (PAMJE)

Biondja bukuroshe Kadrie Canolli, vazhdon të publikoj fotografi të shumta për fansat e saj.

Së fundi ajo postoj një fotografi teksa shihet e z jarrtë nga sh trati, shkruan InfoKosova.

Kjo foto e Kadries u pëlqye në masë të madhe dhe u komentua mjaft shumë.

Kujtojmë se bukuroshja vazhdon të mbes një ndër femrat me të kίlίkuara dhe të pëlqyera të showbizit vendorë.