Kjo bukuroshe është ish- gruaja e këngëtarit të njohur Kosovar ! (FOTO)


Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka vazhdon të jetë një emër tejet i lakuar në mediat rozë.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tejet tërh eqëse. Ajo sërish është shfaqur nga pushimet dhe po duket shumë e ‘zja rrtë’.