Kjo është e tepërt! Shikojeni çfarë foto publikoi policja më e bukur e Kosovës (PAMJE)

Njihet si policja më simpatike në Kosovë. Linda Aliu, me fotografitë e saj nëpër rrjete sociale, ka zgjuar edhe kureshtjen e mediave të huaja. Ajo ka kohë që poston fotografi mjaft j oshëse në llogarinë e saj Instagram. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ditë më parë ka publikuar disa fotografi nga pushimet, ku shfaq li.njat e saj t.r.upore. Për policen kosovare ka shkruar edhe revista Britanike Express co uk.

Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpë.rnd.arë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bu.kurie. Aliu numëron rreth mijë ndjekës në Instagram.