Kush është politikania më e parezistueshme, Milaim Zeka habit me përgjigjen


Ish-deputeti dhe gazetari Milaim Zeka merr vëmendje gjithmonë me deklaratat e tij. Njësoj ka ndodhur edhe mbrëmë ku ishte i ftuar në emision bashkë me gruan e tij, Edlira Qefalia.
Zeka ka habitur me përgjigjen e tij kur u pyet nga bashkëshortja e tij se cila është politikania më e parezitueshme për të, shkruan Express.

“Cila grua në politikë është jo vetëm e zonja por ka edhe dukjen që është e pamundur t’i rezistosh”, ishte pyetja që iu bë atij.

“Me Duda Baljen nuk e ndërroj asnjë. Edhe Atifete Jahjagën”, ka thënë Zeka.

Pas kësaj përgjigje, Edlira duke qeshur tha se të dyja i kanë shoqe të mira dhe se i duan fort.

“Të dyja i kemi shoqe të mira. I duam dhe i përqafojmë fort”, tha bashkëshortja e Zekës