Kush është shqiptari që iu hodh në përqafim ekipit serb në Eurovizion, sa i lumtur për suksesin e Serbisë (PAMJE)

figure>

figure>

Ivana Nikolić, Ksenija Knežević dhe Sanja Vučić e çuan Serbinë në finalen e Eurovizionit me këngën e tyre.

I lumtur sa ekipi serb për këtë sukses, duket se ishte edhe një shqiptar, shkruan Indeksonline.

Me flamurin kuq e zi, një anëtar i delegacionit shqiptar në Eurovizion iu afrua serbëve duke i uruar dhe përqafuar për këtë sukses.

Lajmi është dhënë me krenari nga mediat serbe./Indeksonline