Ky është 19 vjeçari që humbi jetën në aksídent në Podujevë (FOTO)


A.Bekolli, 19 vjeçar sonte ka humbur jetën në një aksídent trafiku në komunën e Podujevës, saktësisht në fshatin Shajkovc.

IndeksOnline ka siguruar fotografinë e të ndjerit.

Rastin e ka konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës në një përgjigje për IndeksOnline, të cilët pohuan se i njëjti nuk arriti t’i përballoj pl agët e marra.

Në aksídent kanë qenë të përfshírë 3 vetura dhe një traktor ku mbetën të l ënduar 7 persona e një i vd ekur./IndeksOnline/

“Ky është 19-vjeçari që humbi jetën në aksídentin e rëndë që ndodhi sonte në Shajkoc të Podujevës (Foto)

Një 19-vjeçar ka ndërruar jetë pas një aksídenti të rëndë që ndodhi sonte në fshatin Shajkoc të Podujevës. Merret vesh se i riu që humbi jetën është Alor Bekolli.
Kujtojmë se nga ky aksídent po ashtu kanë mbetur të l ënduar 8 persona.

Ne shprehim ngushllimet tona më të sinqerta për familjen Bekolli dhe mbarë fshatin Shajkoc për këtë rast shumë të rëndë për të gjithë. Zoti e mëshiroftë të ndjerin!”, shkruhet në njoftim.