Labinot Kokaçja te “Kafeneja jonë“ prezanton shtëpinë e tij të mrekullueshme (Video)


Aktori Fatos Kryeziu i njohur nga të gjithë si ‘Koka’ nga Kafeneja Jonë po vazhdon të jetë shumë i pëlqyer nga publiku. Karakterin e tij prej një humoristi të vërtetë ai e shpalos edhe në llogaritë e tij sociale, kryesisht në Instagram ku publikon foto e video nga më interesantet, shkruan lajmi.netSë fundmi ai na ka prezantuar me familjen e tij e cila përbëhet prej katër anëtarëve, gruas dhe dy vajzave mé póshté ndíqní vídeón nga fatosi.

Përkrah fotos së publikuar Fatosi ka treguar se këtë foto e ka ndarë nga arkiva ndësa nuk kanë munguar pëlqimet e komentet pozitive nga ndjekësit e bollshëm./Lajmi.net