Lajm jo i mirë për Xhakën, mbetet jashtë fushës për disa javë!

Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka u dëmtua në sfidën e pare pas pandemisë që Arsenali e luajti si mysafir i Manchester Cityt.

Sipas mediave angleze, Xhaka do të mungojë tri jave për shkak të lëndimit.

Kësisoji, ai pritet të mos luan në ndeshjet ndaj Brightonit, Southamptonit, Sheffield Unitedit dhe Norwichit.

Arsenali është duke luftuar për një vend në Evropë dhe Xhaka pritet të jetë mungesë e madhe për trajnerin Mikel Arteta.

62 thoughts on “Lajm jo i mirë për Xhakën, mbetet jashtë fushës për disa javë!”

  1. Can I use some of your writing as a reference for my thesis project? I would like to use it as a reference because it is a professional and well-written article that makes it easy for people to understand when presenting. 먹튀검증

  2. For my thesis, I consulted a lot of information, read your article made me feel a lot, benefited me a lot from it, thank you for your help. Thanks!

Leave a Reply