Maturantja më e bukur shqiptare, vajza e biznesmenit merr propozimin përrallor për martesë (PAMJE)


Dy vite më parë, Xhoi Fusha u shpall maturantja më e bukur shqiptare dhe fotot e saj “pushtuan” rrjetin dhe mediat rozë. Që atëherë bukuroshja ka një profil mjaft të vizituar në Instagram ku e ndjek sot plot 41 mijë përkrahës. Së fundmi Xhoi ka bërë publike lidhjen e saj tëq dashurisë. 21-vjeçarja ka prezantuar të dashurin duke publikuar disa foto mjaft të ëmbla me të /Pamje mePosht

Viliani e ka çuar lidhjen me Xhoin ne një tjetër nivel duke i bërë një propozim magjik për martesë. Aktori i është ulur në gjunj bukuroshes në mes të Baden-Baden në Gjermani.

VIDEO