Meda me Lulen sa bukur duken kur shkojnë në dasëm (FOTO)

Meda dhe Lulja janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Dyshja me postime të shumta në rrjete sociale, në shumë aspekte kalojnë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Me një përkushtim të madh që kanë tek publiku, në çdo moment janë të ndjekur për veprimet që bëjnë.

Pasi që njihen për stilin e veçantë, kudo që janë dallohet me përzgjedhjen që bëjnë.

Këtë herë, me një moment nga hëpsira e dasmës shihen se sa bukur janë kombinuar çifti në fjalë.

Theksojmë, ata janë prindër të katër fëmijëve.