Medes i shkruan dikush papritur në telefon,Ky është reagimi i quditshëm i Lulës

Meda dhe Lulja janë ndër qiftet më të përfolura të estradës shqiptare.
Meda pa dyshim se eshte nje nga kengetaret me te kerkuar ne sezonen e dasmes, shkruan InfoKosova.

Ai dhe Lulja njihen per raportin e shendosh si cifte te cilin e mbajne.
Në një foto të publikuar, shihet Meda duke lëxuar një mesazh në telefon.

E fytyra serioze e Medes nxiti reagimin e Lulës e cila ju afrua për të parë se kush po i shkrunte burrit të saj.
A ishte ndonjë femër e cila po i dërgonte mesazh Medës, këtë me së miri e din Meda dhe Lulja.