Meshkujt ‘thyejnë’ qafën për ta shikuar Arta Nitajn (FOTO)


Se është një femër e bukur dhe josh ëse kjo nuk do diskutim. Pejanja Arta Nitaj, ndryshe e njohur si ‘Xhesika’ te seriali vendor ‘O sa mirë’ po vazhdon të prov okojë rëndë, shkruan “Kosovarja”. Ndonëse e përfolur shumë për jetën private, pas lidhjes me Endrit Thaçin, e Brunon tani këngëtarja përflitet se është në lidhje me futbollistin Ardian Jonuzajn mé póshté mund ta shíhní fótón nga Arta Nitaj.

Edhe së fundmi, ngjashëm ka vepruar. Modelja dhe aktorja bukuroshe tek sa po zon e veshur në të bardha ku duket një femër perf ekte, ka bërë që meshkujt të thy ejnë qa fën për ta parë.