Një burrë si Vedat Muriqi, shikojeni çfarë suprize i bën gruas pas lindjes së vajzës! (FOTO)


Vedat Muriqi ia bën këtë befasi gruas pas lindjes së vajzës.Vedati u tregua romantik me veprimin e fundit.Vedat Muriqi ka pak ditë që u bë baba për herë të dytë, bashkëshortja e tij solli në jetë një vajzë, shkruan lajmi net.

Lajmin e kanë konfirmuar çifti me anë të disa postimeve në Instagram, ku edhe sollën fotografitë e para të foshnjës së sapolindur.Me postimin e fundit, bashkëshortja e Vedatit, Edibja tregoi befasinë që ia bëri Vedati, i cili i dërgoi asaj një buqetë me trëndafila
“Faleminderit, gruaja ime e dashur, për dashurinë dhe mundin tënd”, shkruan Vedati në letrën që ia dërgoi me lule gruas.