Njihuni me Gruan Simpatike të Lumnir Abdixhikut, duket si një zonjë e vërtetë! (FOTO)


Lumir Abdixhiku ishte ministër i Infrastrukturës nga radhët e LDK-së.

Ai ishte filimisht deputet nga kjo parti, derisa në zgjedhjet e fundit mori pozitën tjetër.

Ai është i martuar me Albina Kastratin dhe ka dy vajza

Ata të dy bashkë publikojnë foto nëpër rrjetet sociale si një familje e lumtur./InfoKosova