Njomza e Shyhretes e ka rregulluar vetën sonte, po duket si 15 vjeҫare me këtë pamje


Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo