Nuk do ta besoni se sa vjeçe është “Jana” e “O sa mirë”


Aktorja e njohur shqiptare, Olta Daku, e ka festuar sot ditëlindjen e saj të 51-të.
Duke qenë se është një tifoze e Interit, torta e ditëlindjes së saj iu bë befasi pikërisht me logon e këtij ekipi

Kjo befasi ka qenë shumë e veçantë për Oltën andaj nuk ka munguar falënderimi publik.

“I falenderoj me zemër te gjithë ata që më kanë çuar sms pafund : Nuk dukesh për 51 ! Wow ! Komplimente ! -dhe -Moooos ,me Interin ti ? Joooooooo 😂😂😂😂😂
Jam vitet ‘80 a ‘90 dicka e tille. Shume afer demokracise me pak fjale. Kur u hapen ambasadat ose aty afer . Aty anash. Dmth sa hyn djathtas , drejt dhe përballë . Ecën maksimumi 20 metra dhe je aty .
Juuuuuu duuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gjithmonë ❤️❤️❤️”, ishin fjalët e saj pranë postimit të fundit në Instagram.