O Zot i madh! Makina ra në kanalin me ujë, nxirret edhe trupi i pajetë i tretë

Eshte rritur numri i v*ktimave nga a ks identi t ra gjik që ndodhi këtë mëngjes në rrugën Milot – Mamurras. Pak më herët nga mjeti që kishte rënë në kanal u nxorën pa jetë dy v*ktima.

Ndërkoë mësohet se polumbarët kanë nxjerrë edhe trupin e pajetë të një tjetër personi që ndodhej në makinë.

Njoftimi:

“Në vijim të informacionit paraprak, ju informoj se në automjetin tip “Toyota” ku humben jetën 2 shtetas, rezultoi që ndodhej dhe shtetasi Nikoll( Dritan) Gjoni, banues në fshatin Gjegjan, Pukë, u cili u gjet i pajetë pas kërkimeve intensive nga polumbarët”, thuhet në njoftimin e poli cisë.