Pacolli: Ndodhi ajo që s’guxon të ndodhë, dy vëllezër u përplasën nga treni, familjes Zoti ua shtoftë sabrin!


Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen Arifaj nga Deçani pas tragj edisë që ndodhi në Gjermani, ku humbën jetën dy vëllezër pasi u godítën nga treni.

Pacolli tha se këtë mëngjes ndodhi ajo që s’guxon të ndodhë, një 13-vjeçar dhe një tjetër 17 u përp lasën për vde kje nga treni, transmeton Indeksonline.

Pacolli shtoi se kjo është një tragjedi jashtëzakonisht e rëndë.

Postimi i plotë: