Pamje të rënda/ Aksídent i rëndë, personat mbesin mbyllur në veturë (VIDEO)

Para pak minutash në Korroticë të Drenasit ka ndodhur një aksídent i rëndë trafiku.

Në pamjet që ka siguruar Indeksonline shihet se personat kanë mbetur të mbyllur brenda veturës.

Qytetarët i janë vënë në ndíhmë të aksídentuarve. Policia është në vendin e n gjarjes dhe po mirret me r astin.

Më poshtë pamjet: