Pas lidhjes me Adriana Matoshin, i dashuri saj merr veprimin e papritur (FOTO)


Të premten që lamë pas, Prive zbuloi lidhjen e aktores shqiptare Adriana Matoshi.

Artistja shumë e dashur për publikun, po shijon një romancë tash e disa muaj me futbollistin dhe reperin Keith, me të cilin ajo tha se është shumë e lumtur.

Ky i fundit, sot është larguar nga Kosova dhe lajmin e ka bërë të ditur vet përmes Instagramit.

Ai shkroi: “Shihemi së shpejti”, duke nënvizuar lokacionin.

Në videon e plotë më poshtë keni mundësi të kuptoni shumë gjëra rreth çiftit.