Sabri Fejzullahu i uron ditëlindjen Arianës: “Na e zbukurove shtëpinë…”

Së fundmi, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana ka festuar ditëlindjen dhe një urim nga vjehrri i saj nuk mungoi.

“Atë ditë të madhe që erdhe na e zbukurove shtëpinë ti lule e jona. Edhe 100 të tjera”, ka shkruar Sabriu.

Për të kremtuar ditëlindjen e saj, Ariana organizoi një festë të madhe me shoqet e saj. Shumë ga të ftuarat ishin të sferës publike, dhe detajet mund t’i mësoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm. /Prive.al