Shyhretja publikon foton më të ëmbël në jetën e saj!

Shyhrete Behluli, vazhdon të jetë njëra prej këngëtareve më të dashurua për publikun.

Ani pse ka kohë që është në skenë, ajo prapë se prapë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Këngët e saj vazhdojnë të jenë të dëgjuara dhe shumë të pëlqyera nga audienca e saj e gjerë, shkruan ORAinfo

Përveç jetës së saj profesionle, Shyhretja ka një jetë private shumë aktive.

Ajo ka një familje të madh ë gjithmonë e kanë përkrahur në rrugëtim e saj në muzikë.

Por, dora e saj e djathtë padyshim mbetet bashkëshorti i saj, i cili e ka mbështetur në çdo hap të saj.

Ka qenë vetë Shyhretja ajo që ka postuar një foto krah burrit të saj, ku duken për mrekulli.