Tentoi t’i ikë Policisë në Prishtinë, bën “lëmsh” (PAMJE)

Ikja nga P olicia e Kosovës, një personi në Prishtinë i kushtoi me a ksident në trafik.

Ngjarja ndodhi minuta më parë te vendi i quajtur Rruga e Rekës, shkruan Indeksonline.

Sipas qytetarëve, gjatë ikjes nga P olicia, një person p ërplasi katër vetura dhe rr ezikoi këmbësorët.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga ky aksident.

Indeksonline ka siguruar pamje teksa a rrestohet ai person: