Vajza e Jakup Krasniqit vjen me shkrimin emocionues për babain e saj


Gresa Krasniqi, vajza e Jakup Krasnqit ka kujtuar sërish babain e saj në një ditë tepër të veçantë për familjen, raporton Gazeta Blic.

Në 29 vjetorin e martesës së prindërve të tyre, ajo shkruan: “Babi,Sot, po festojmë 29 vjetorin e martesës tënde dhe mamit. Madje, i’a kemi dhuruar edhe buqetën me lule që ti gjithmonë i’a dhuron”

Gresa thotë se në këtë ditë feste për familjen e tyre, në vend të babait ata i’a kanë dhuruar buqetën me lule nënës së tyre.

Postimi i plotë: