Vajza e Lutfi Hazrit do t’iu lë pa mend me kto pamje, kështu nuk e keni parë asnjëherë

Lonita Haziri është vajza Nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Hazirit.
Ajo tashmë është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Tashmë emri i saj është kthyer në emrat më të lakuar në mediet rozë, shkruan Kosovarja.
Lotina Haziri është bukuroshja e cila po merr vëmendjen maksimale në rrjetet sociale me çdo postim që po bën.

Edhe kësaj here me pamjen e saj ajo ka ndezur rrjetin e që po vazhdon të merr komente dhe pëlqime nga numri i madh i adhuruesve.
E për këtë e dëshmojnë vet imazhet që do të shihni në vazhdim.